07 stycznia 2019

Podsumowanie 2018 roku

Rozpoczął się nowy rok, to dobry czas żeby podzielić się statystykami. Na początek 2019 roku, w portalu znajdują się informacje o prawie 27 tysiącach działających ośrodkach medycznych oraz około 33 tysiące komentarzy,

W 2018 roku opublikowaliśmy ponad 350 artykułów. Najpopularniejsze z nich to:
W ciągu roku nasi użytkownicy dodali ok. 14 tys. komentarzy na temat placówek medycznych. Niestety część z nich pod niektórymi przychodniami była dodawana prawdopodobnie przez te same osoby (tj. z tego samego adresu IP). Najbardziej "promowane" w ten sposób przychodnie to:
Dodatkowo pod częścią placówek pojawiały się pozytywne komentarze z adresów IP osób kontaktującymi się z nami przez formularz kontaktowy i podających się za ich właścicieli lub pracowników. Na wyszczególnienie pod tym względem zasłużyły:
Jeśli chodzi o informacje o kolejkach, to w ciągu roku opublikowaliśmy prawie 2,5 miliona "najbliższych wolnych terminów" udzielania świadczeń. Mamy nadzieję, że przełożyło się to na ułatwieniu dostępu do usług medycznych wielu pacjentom i że w tym roku będziemy równie pomocni. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz