27 października 2017

Obudźcie się!

Użytkownicy naszego portalu (z niezrozumiałych dla nas powodów) wysyłają nam za pośrednictwem formularza kontaktowego apele. Często poruszają ważne kwestie, które nie powinny być przemilczane. Dlatego zdecydowaliśmy się je upublicznić. Liczymy, że te publikacje w końcu spowodują wprowadzenie tak długo oczekiwanych zmian w służbie zdrowia.


Apel pierwszy:
Większość z podanych numerów telefonów nie odpowiada. Dzwoniąc kilkanaście a nawet kilkadziesiąt razy dziennie, tygodniami, nie ma możliwości zarejestrowania się do specjalisty. Telefon nie odpowiada, ewentualnie można usłyszeć automat. Doskonale rozumiem mechanizm działaniaw/w instytucji, mniej brak reakcji na poziomie obywatel-państwo! fundusze naszego kraju ograniczają się do oficjalizacji tegoż! A gdzie jest obywatel zmuszony do korzystania z pańswowych instytucji. Jak ma się płacenie składek do możliwości skorzystania z podstawowych, formalnie zapewnianych świadczeń? Podstawowy przykład, jeden z wielu postępowania z przeciętnym polakiem w jego własnym państwie: Obywatel dzwoni, słuchawka odłożona, obywatel pyta, dlaczego nie może się dodzwonić, Pani dyskretnie odkłada słuchawkę na aparat mówiąc,że wszystko działa. Ludzie, obudzcie się, zacznijcie walczyć o swoje prawa w Polsce, chociażby te podstawowe!

Apel drugi:
granda w bialy dzien kogo stac na prywatne zabiegi jak pracuje sie w handlu istoi sie 8-12 godzin na nogach moze tym sie zainteresujecie my tez ludzie 


1 komentarz:

  1. 1),od ilu lat jest się seniorem ?
    2),czy przy darmowych lekach ich nazwach nie powinno pisać co leczą aby móc się takich leków domagac u swoijego lekarza , bo lekarze wypisują leki z jednej grupy które nie pomagają , tylko zwiększają wydatki ?

    OdpowiedzUsuń